Přeskočit navigaci.
Domů

volná štěňata v jiné chovatelské stanici

Dělám tu reklamu na odběr štěňat našich kamarádů....

Malá chovatelská stanice 30 km od Prahy nabízí k prodeji štěňátka čivavy
krátkosrsté s PP po výstavně vedených rodičích od 22.8.2017. Již nyní
je možno si přijet vybrat a zazálohovat. Štěňátka budou očkovaná,
odčervovaná pravidelně, čipovaná a socializovaná v rod.prostředí s
celoudenní péčí.Štěňátka lze mít na výstavy,chov i jako domácí mazlíček.
Bydlíme v Zadní Třebani, Třebaňská 20, tel.č. 775128599


pondělí 28.8.2017 VELKÁ OMLUVA VŠEM

Moc se tímto omlouváme, že neaktualizujeme tyto stránky. Pokusíme se vše napravit v nejbližší době. Vážíme si sledovanosti. Naše fenky SÁRA(Irina Talovín) a TÝNKA(Zillie Chi ze Sídlberku) a pes AIRES od Hradeckých se mají velmi dobře. Jsou zdraví, čiperní veteráni. Štěňata opravdu nemáme a neplánujeme. Časem, až budeme mít zas mladé čivaví feny a také odrostlá lidská mláďata Vojtíka s Adélkou:-). Však mají teprve 5 a 3roky.

 


sobota 4.2.2017 Týnka má zítra 10let

Dlouhá odmlka nezpůsobená ničím vážným. Nemám moc času psát web. Bohužel. Čivavy jsou naši společníci každý den. Máme je rádi a chov už pár let neprovozujeme. Máme malé děti a ty vydají za 20 čivav. Naše čivaví holky se mají dobře. Jsou zdravé a čiperné. Obě veteránky. Týnka zítra 5.2.2017 oslaví své 10.narozeniny. Hlavně ať má pevné zdraví a stále se s námi dobře baví. Ať je hravá jako štěně. Za sněhovými koulemi lítá, hraboší v hlíně a s dětmi se pere.

 

 


pondělí 21.11.2016 Nabídka feny čivavky na PRODEJ

Jsem velmi malinká-mini, krásná, temperamentní a mazlivá čivava
krátkosrstá s PP, vhodná na výstavy i jako domácí mazlíček, v dospělosti
bude mít do 2 kg v barvě hnědá-žíhaná. Skus nůžkový 6/6,je pravidelně
odčervovaná, očkovaná, čipovaná a socializovaná v rod. prostředí.
Narozená je 9. 9. 2016. Máte-li zájem napište nám nebo zavolejte. Těšíme
se na Vás, bydlíme 30 km od Prahy. Můžete přijet i na nezávaznou
návštěvu po tel. domluvě. tel. 775128599 nebo civavy@civavy.com, www.civavy.com.

Zmiňte se o mě Gabriele Hradecké, že máte ode mě kontakt na prodej:-)


O naší chovatelské stanici čivav

Chovatelská stanice od Hradeckých vznikla 14. března v roce 2007.
Zabýváme se chovem psů rasy ČIVAVA.

Jak popsat svou lásku a vášeň pro nejmenší psí plemeno na světě, aneb jak jsem se k těm "prťavým čivavkám" dostala?
Když jsem před více jak dvěmi lety spatřila jednu plavou malinkatou fenečku jménem -Jenny- na Praze 2, okamžitě jsem věděla, že čivava je ten nejvhodnější pes pro mě a mou rodinu.
Každé ráno vybíhala s hlasitým, ale radostným štěkotem, že jde ven a z celých plic, jako by nám říkala" to jsem já -čivavka-právě jdu ven" a přeji všem krásný den!
Pátrací akce začala a já si přečetla nejméně 3 knihy o tomto plemeni. Dozvídala jsem se bližší informace, jak se o danou rasu starat, jak ji vychovávat a jak se snažit porozumnět potřebám tomuto maličkému psímu tvorovi.

Na internetu, v novinách a klubových zpravodajích jsem se dočetla o různých chovných stanicích v ČR. Chtěla jsem jen a jen fenečku, dlouhé srsti a tak jsem obvolávala milé chovatele, zda by mi nenabídli ze svých chovů malé štěně s veselou sportovní povahou. Narazila jsem v listopadu 2005 na stanici TALOVÍN a paní Rajfovou z Nejdku při Karlových Varů. Z daného vrhu od " I " vznikly 3 čivavky-pes a dvě feny. Na výběr bylo ze dvou fen IRINA TALOVÍN a INKA TALOVÍN. Obě byly kouzelné a moje srdce v tu chvíli zabušilo u fenky první IRINY. Druhou fenku si odvezla dnes výborná i slavná chovatelka paní Krupková, s kterou se vídáme velmi rádi na výstavách a akcích plemene čivava.


IRINU TALOVÍN jsme si pojmenovali podle svého a říkáme jí SÁRA. Od malička je na nás s manželem hodně navyklá a lidskou smečku bere jako psí. Rádi se stýkáme s jinými chovateli a kamarády, jenž vlastní čivavičky všech barev a pohlaví. SÁRA miluje společnost a tak se krásně vyřádí, když se setkáme s pejsky na louce či v parku. Bylo z ní cítit, že potřebuje kamaráda jako sůl. Konečně nastala chvíle, kdy už nebude nikdy sama doma. Kdy si bude moct po psím způsobu popovídat na svém území našeho Pražského bytu. Na hraní, tahání se o hračky a rozdělení se o pelíšek se tu náhle objevila další fenka ZILLIE ze Sídlberku. Přivezli jsme si jí domů od paní BLATSKÉ z Praskoles ze středočeského kraje začátkem dubna 2007. Říkáme jí TÝNA.


Syndikovat obsah